ליאת יוגב – סדנאות קלפים ברמה הגבוהה בישראל


במה יעזרו לנו סדנאות קלפים ?

 

סדנאות קלפים יעזרו לנו  בייעוץ אישי, פיתוח עצמי, וככלי מרכזי להסתכלות פנימה ,ואנו נתוודע ונחשף  למגוון רחב של קלפים :

 

קלפי טארוט- קריאת קלפי טארוט הינה אחת הדרכים הפופולאריות והמפורסמות ביותר להסתכלות הפנימית. נבין כיצד השימוש של קלפי טארוט יעזור לנו למשל להיות מודעים לתהליכים שעוברים עלינו, להסתכל על חיינו ברובד המעשי והרוחני.

 

קלפי אינדיאנים- או בשמם השני, קלפי חיות. כל קלף מציג חיה וכן סמלים שונים. הקלפים מעבירים לנו מסר שילמד אותנו איך לחיות חיים שלמים יותר תוך השלמה וקבלה של הטבע והיקום, שמהם נוכל ללמוד על עצמנו ועל העתיד העומד לפנינו.

 

קלפי תמציות באך- דרך קריאת קלפי תמציות באך אנו נבחן את האנרגיה של ריפוי ,

ונראה כיצד קלפים אלו  מגבירים את מודעות האדם לעצמו ולמקומו ביחסיו עם אנשים סביבו, משפחתו, עבודתו ועוד, ומפחיתים את הדאגה והעצב ומגבירים את הביטחון והשמחה בחייו של האדם.

 

מנחת הסדנא היא ליאת יוגב – מומחית בקלפים ומעבירה סדנאות קלפים כבר למעלה מעשרים שנה.

 

ליאת יוגב, מרצה ויועצת למודעות במשך 20 שנה ,מעבירה בין היתר גם את סדנאות קלפים , באמצעות למידה על מגוון הקלפים ,תקבלו הדרכה על מצבים שונים שקורים לכם בתחומי החיים, ואת הדרך לחיות את חייכם בצורה הטובה ביותר עד לכדי חיים מאושרים ,נענה יחד על שאלות בדרך להגשה עצמית, כמו למשל מה באנו ללמוד על עצמנו בתקופה זו? מדוע אנחנו "תקועים" ? איזו דמות משפיעה על חיינו כרגע?

כיום ישנן לא מעט סוגים של סדנאות קלפים – אני בטוחה שבעזרת הסדנה שלי תוכלו לגלות דברים על עצמיכם ועל קרוביכם שלעולם לא דמיינתם שתוכלו לעור לפני.

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב