מפת חנק ומשמעותה


  

מספר הגורל של יעל הינו 5. לעומת זאת, המספרים האחרים במפה שלה הינם מספרים זוגיים- שם מלא 2 אותיות א ה ו י של השם המלא =6, מכאן שנקרא למפה שכזו מפת חנק. כאשר המספרים של השם המלא ואותיות א ה ו י , מנוגדים למספר הגורל, מוכיח על כך,שלאורך השנים, יעל מיגנטה אליה אנשים , קרים , אדישים , נוקשים או שתלטנים. כאשר אנחנו ממגנטים אלינו אנשים שכאלה, אנחנו גם מרגישים שאין מישהו חיצוני לנו המבין לעולם 
הצרכים האמיתי שלנו.
ה-5 זקוק לחופש ריגוש עניין , סקרנות , תקשורת וחברה , אלא שהמספרים האחרים שהינם מספרים זוגיים, נוגדים את ה-5; כמו לומר, קלטה מהסובבים אותה שמצפים ממנה להיות אדם זוגי יותר, משפחתי שותפי כמו גם ללכת בתלם, מה פתאום להעיז ולגוון בחייה.
בפגישתי איתה ציינתי זאת והשאלה המתבקשת האם במהלך הדרך העיזה לנתץ משהו, כמו לומר, לשנות במהלך החיים דברים בצורה קיצונית.
מאחר ולא כך עשתה, כלומר, לא ניתצה במהלך הדרך בחיים ,יעל מעידה שבתוך הזוגיות שלה נחנקת זאת מאחר ומיגנטה אליה בדיוק את אותו טיפוס נוקשה ושתלטן. 
כשאנחנו חיים במציאות של חנק, קורות מחלות כרוניות, כמו בעיות מעיים, או נשימה. מצבה של יעל, שעברה פעמיים ניתוח בסינוסים, מה שנקרא במערכת הנשימה .(חנק).
מכאן, חשוב לנו לדעת שעלינו ללכת עם המשמעות של מספר הגורל שלנו, בהתאם לנאמר- "אתם תהיו את מספר הגורל שלכם , אלוקים ידאג לשאר ".
את משמעות מספר הגורל שלכם כמו גם הרבה דברים נוספים על חייכם, ניתן לדעת בפגישת יעוץ איתי .
חייגו אליי 052-3431920.

  


 

 

ליאת יוגב