ליאת יוגב- קורס טארוט


קורס טארוט - אז במה בעצם נעסוק ?

 

הקורס יעסוק באחת הדרכים הפופולאריות והמפורסמות ביותר להסתכלות הפנימית, ויכלול כמה מהנושאים החשובים הבאים:

 

הסבר על קלפי הטארוט:

 

 במהלך הקורס נדבר על קלפי הטארוט בתור מערכת הקלפים שימשה לצורכי משחק, ולפי אמונה עתיקה בעזרתם ניתן לחזות את העתיד, על החלוקה של הקלפים לשני סוגים: הארקנה הראשית והארקנה המשנית  ,על משמעות של המילה ארקנה שהכוונה לו היא סוד כמוס, ונלמד ממה מורכבת המערכת שמכילה  78 קלפים.

 

 

מה מייחד את קלפי הטארוט מקלפים אחרים: 

 

קלפי הטארוט נבדלים מקלפים רגילים בכך שאין עליהם מילים או מספרים, אלה רק ציורים. על הקלפים קיימים סמלים מתוך הקבלה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה , טבע, תורת הצבעים, אלכימיה ועוד. ציורים אלו משקפים את המצבים בחיינו בנקודות זמן מסוימת ומציגים את החלקים מהם האדם מורכב.

 

 

משמעות קריאת קלפי הטארוט: 

 

הקלפים קיימים כדי לעזור לנו להיות מודעים לתהליכים שעוברים עלינו בחיים. על ידי קריאת הקלפים נוכל להסתכל על חיינו ברובד המעשי והרוחני. בנוסף הקלפים משמשים גם לייעוץ אישי, פיתוח עצמי, וככלי מרכזי וחשוב להסתכלות הפנימית של כל בן אדם.

.

 

באמצעות ההצטרפות שלך לקורס טארוט, תזכה בהדרכה מלאה באמצעות הקלפים ,ותוכל לקלף שכבות של חוסר ידע ואי וודאות בה אתה נמצא , יחד עם המנחה ליאת יוגב נענה על שאלות בדרך להגשה עצמית על מצבים שונים שקורים לך ולכל אחד בתחומי החיים, כמו מהי הדרך לחיות את חיינו בצורה הטובה ביותר עד לכדי חיים מאושרים,? מדוע אנחנו "תקועים" ? ואיזו דמות משפיעה על חיינו באותה תקופה?

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב