ליאת יוגב -  סדנאות כף יד – קורס כף יד מקצועי


על מה נדבר במסגרת קורס כך יד מקצועי אצלי:

 

מהי כף היד שלנו - נראה כיצד כף היד מספרת לנו סיפור שלם עלינו, הרי כף היד מהווה מראה לקשרי גוף נפש. דרכה אנו יכולים לגלות את הנטיות והכישרונות הטבעיים ,את החולשות והקשיים שלנו. היד מלמד אותנו עד כמה אנו מממשים או חוסמים את הפוטנציאל האישי שלנו.

 

 

מה הקווים מיצגים בכל כף יד - בפנים כף היד הימנית והשמאלית נמצאים קווים, קווים אלו מייצגים תמונה שלמה על חיינו, בה נראה את ארבעת הקווים המרכזיים הכוללים את קו הלב, קו הראש, קו החיים וקו הגורל. נבחן את היד הימנית המייצגת על פי רוב את השכל הפרקטי כמו פרנסה, הצלחה וקווי אופי, לעומת זאת היד השמאלית מייצגת את השכל הרגשי - רגשות, אהבות, משפחה וילדים.

 

אז מה עוד ניתן ללמוד ?

 

מה ניתן ללמוד מכף היד במסגרת סדנאות כף יד - מכף היד נוכל לדעת על מגוון תחומים בחיי היומיום שלנו, תחומים בהם אנו מרגישים צורך לשאול שאלות ולהסיר הרגשת חוסר הוודאות שאופפת אותנו. דוגמא לכך ניתן למצוא  בתחום אהבה, נשאל מה קורה עם האהבה בחיינו?, או בתחום הקריירה נשאל שאלות בסיסיות כמו מה קורה בעבודה בה אנו נמצאים, האם הדבר הנכון זה אולי לצאת לדרך חדשה? וגם על תחום הבריאות שלנו נגלה, האם הבריאות שלנו טובה?

סדנאות כף יד וקורס כף יד מועברים באופן חוויותיי ומשתפים באופן פעיל את כל הנוכחים, זהו פתח אל עולם כף היד הטומן בחובו עולם ומלאו והזדמנות שלכם לקחת זמן לעצמכם, להתבונן ולגלות מי אתם ,ומה אתם רוצים ויכולים להיות.

 

 

  


 

 

ליאת יוגב