ליאת יוגב - הרצאה בנומרולוגיה


הרצאה בנומרולוגיה תעביר לכם בצורה הטובה ביותר מהי ההתנהלות שלכם בתחומי החיים השונים אותם אתם חווים ביומיום, אהבה, קרירה, הגשמה עצמית , יחד נקבל כלים להתמודדות אישית שיעזרו לנו בהווה ובעתיד.

על מה נדבר?

 

מהי נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא שיטה פסאדו- מדעית המייחסת למספרים משמעות מיסטית, הטוענת שמאחורי כל מספר עומדת "אנרגיה" מסוימת שאותה היא מייצגת בתדר סמוי. בעזרת הנומרולוגיה ניתן להגדיר את התדרים של האנרגיות הקיימים אצל אנשים, ובכך לדעת על תכונות האופי שלהם, ולנתח אותם.

 

האם הנומרולוגיה נוגעת לכל אדם?

ההרצאה בנומרולוגיה מתאימה ונוגעת כל אדם באשר הוא, משום שהיא מספקת אינפורמציה על הדרכים בהם אנו עוברים בחיינו ונותנת מענה והכוונה לכל אחד אשר נמצא בפרשת דרכים בחיים שלו במגוון נושאים הנוגעים לכולנו, החל  מזוגיות, קרירה, הריון, לידה, עד תחום עיסוק.

 

מה משמעות הנומרולוגיה בחיינו?

לכל איש יש שם ותאריך לידה המשקפים סודות כמוסים אודותיו, במהלך ההרצאה אנו נגלה מה עומד מאחוריו.

אנו נשתמש בנומרולוגיה ונחקור דרכה את התכונות האישיות של האדם ואופיו בעיקר דרך תאריכי לידה, שם וחיבור מספרים, מספר הגורל ומשמעותו, אירועים משמעותיים בחיינו, צירי אבחון מיוחדים מתוך תאריך הלידה, ואף תחזית עתידית אשר תעזור לכם להבין מה עומד לקרות בחייכם בשנה הקרובה.

ההרצאה בנומרולוגיה כוללת התייחסות אישית לכל אחד מהמשתתפים, תאפשר לכם לצאת עם הכוונה לחייכם וכלים אשר יתאימו להתמודדויות השונות בחייכם בהווה ובעתיד.

 

משך ההרצאה: כשעה וחצי-שעתיים.

 

  


 

 

ליאת יוגב