ליאת יוגב - ייעוץ מיסטי מקצועי ללקוחות פרטיים ועסקים


מי אני ואיך אסייע בייעוץ מיסטי?

ליאת יוגב, מרצה ויועצת למודעות מזה 22 שנה, כחלק מפעולותיה כמרצה והעברת סדנאות בתחום   המיסטיקה, תוכלו למצוא בין היתר גם ייעוץ מיסטי מגוון בתחומים שונים כמו נומרולוגיה, כף היד, אסטרולוגיה, קלפים (אינדיאנים, טארוט, קלפי באך)   ותמציות פרחי באך.

מהו ייעוץ מיסטי?

ייעוץ מיסטי נועד לתת לכם תמונה רחבה יותר על חייכם ,להיות מודעים למצבים הרגשיים שלכם, להסתכל פנימה ולהבין את מרכיבי האישיות בדרך להגשמה עצמית ולהתפתחות רוחנית. הייעוץ המיסטי יתבצע על ידי התייחסות  למגוון רחב של תחומי המיסטיקה השונים שיסייעו לנו להגיע לייעוץ מדויק יותר ונכון ללקוח :

נומרולוגיה- הבנה אישית כיצד אנו מתנהלים בתחומי החיים השונים, אהבה, קרירה, הגשמה עצמית , וקבלת כלים להתמודדות אישית בהווה ובעתיד.

 

ניתוח כף יד- על ידי בדיקת כף היד שלנו נוכל לרכוש מידע על היכולות האינטימיות שלנו, ועל מידת ההשפעה של הילדות על חיינו הבוגרים.

 

אסטרולוגיה- נבחן מהי התמונה הכוללת של אישיותנו, תכונותינו, כישרונותינו כמו גם חיזוי

העתיד. נכיר את אופי המזלות, ואיך אנו מתנהגים בהתאם לו. 

 

קלפים- על ידי שימוש בקלפים שונים: קלפי טארוט, אינדיאני, קלפי תמציות-באך, נבין את המצבים הרגשיים בהם אנו נמצאים ונלמד על עצמנו קצת יותר לעומק.

 

תמציות פרחי באך- נבחן את הקשר שלהם למצב במנטאלי והרגשי בו אנו נמצאים, ונבין איזה מהתמציות  היא המתאימה לנו ותסייע לנו בתקופה זו בחיינו.

 

ייעוץ מיסטי עם ליאת יוגב – לראות את הייעוד שלכם דרך הנסתר.

אז אם משהו מטריד אתכם ולא נותן  לכם מנוחה, אם יש לכם שאלה, התלבטות, רוצים להגשים את עצמכם בצורה הטובה ביותר, אתם מוזמנים להגיע לייעוץ מיסטי אצל ליאת יוגב ולקבל ייעוץ מדויק בדיוק לפי הצרכים שלך.

  


 

 

ליאת יוגב