בואי נראה מה שלומך?


  בפגישת היעוץ שעורכת עם לקוחותי , אחת הדרכים שלי להבין מהי סיבת בואו של הלקוח/ה היושב/ת מולי , היא כשמבקשת לבחור 3 קלפים מקלפי תמציות פרחי הבאך .

כשליהי הגיעה אלי בשבוע שעבר , שאלתי :- "בואי נראה מה שלומך"?

ליהי בחרה 3 קלפים , כשהקלף האמצעי בפריסה הוא הקלף המרכזי ,הקלף שיצא crab-apple  המוכיח על הצורך ללבן רגשות "ולהקיא" את מי מהסובבים אותה , להקיא במשמעות של עד כאן , לא יכולה יותר לשאת הדברים וצריך לנקות רגשות והאדם המפריע בחיים שלי .

הקלף השני – רסקיו מוכיח על כך שקוראת הצילו , כלומר חייבת לנקות מישהו מחייה עד כדי שקוראת הצילו ויצאה מהאיזון הרגיל שלה .

הקלף השלישי בפריסה , הוא קלף העיצה , כשהקלף שיצא לליהי הוא cerato  , קלף המוכיח על הצורך שלה להקשיב לקולות הבטן , "את באמת יודעת מה נכון לך בכך שחייבת לנקות את מי מהסובבים אותך שבגללו קוראת הצילו" .

ובאמת , ליהי נמצאת בתקופה בה מרגישה "שהגיעו מים עד נפש " בכל הקשור לזוגיות שלה וחייבת לעשות מהלך .

המעניין הוא שהיא נמצאת עכשיו בגיל הגורל שלה , מאחר ונולדה בתאריך ה-21.3.1967 כשנחבר את כל תאריך הלידה נקבל 47 , כיום היא נמצאת בגיל 48 שזהו גיל שבו עליה לסיים לעזוב או להיפרד , כדי להיוולד מחדש .

כלומר , מעבר לעובדה שניתן לראות את מצבה , שלפיו חייבת "לנקות/ להקיא " מישהו מחייה , זהו באמת הגיל שבו הולכת להיוולד מחדש . בדרך להיוולדות הזו מחדש , צריכה לעבור פרידה ועזיבה .

ליאת יוגב 052-3431920

  


 

 

ליאת יוגב