ליאת יוגב - מסיבת רווקות - ימי כיף ואירועים מיוחדים

 

 

ליאת יוגב מזמינה אתכם להכיר ולחוות עולם שלם דרך סדנאות מעצימות בנושאי מיסטיקה שונים, זו ההזדמנות שלכם לחוות חוויה מיסטית ורוחנית מרתקת מסוג אחר במסיבת הרווקת הקרובה שלכן, ובימי כיף ולהפוך את הערב לבלתי נשכח עבורכם.

מה יחכה לנו בערב?

נומרולוגיה- נבין את ההתנהלות שלנו בתחומי החיים השונים, אהבה, קרירה, הגשמה עצמית , ונקבל כלים להתמודדות אישית בהווה ובעתיד.

 

כף יד- נבחן את החולשות והקשיים שלנו על ידי בדיקת כף היד שלנו, ונרכוש מידע על היכולות האינטימיות שלנו, כמו גם על מידת ההשפעה של הילדות על חיינו הבוגרים.

 

אסטרולוגיה- נשוחח ונציג תונה כוללת של אישיותנו, תכונותינו, כישרונותינו כמו גם חיזוי

העתיד. נכיר את אופי המזלות, ואיך כל אחד מאיתנו פועל בהתאם לו.

 

גוף נפש והקשר שבינהם- הגוף והנפש נמצאים באינטרקציה יומיומית, אנו נבין את הקשרים בין השניים, ומהו המקור הנפשי לבעיות הגופניות שלנו.

 

תמציות פרחי באך- נכיר את תכונות הפרחים השונים ואת הקשר שלהם למצב במנטאלי והרגשי בו אנו נמצאים, ונבין איזה מהתמציות  היא המתאימה לנו ותסייע לנו בתקופה זו בחיינו.

 

קלפים- שימוש בקלפים שונים: קלפי טארוט, אינדיאני, קלפי תמציות-באך, יעזור לנו להבין את המצבים הרגשיים בהם אנו נמצאים וללמוד על עצמנו קצת יותר לעומק.

 

מי אני ואיך מה עושים במסיבת הרווקות אצלי?

 

ליאת יוגב, מרצה ויועצת למודעות במשך 20 שנה, מעבירה סדנאות עם ידע רחב ומגוון בתחומים שונים כמו נומרולוגיה, תורת כף היד, אסטרולוגיה, קלפי טארוט ותמציות פרחי באך.

בעזרת הכלים המיסטיים, הידע והניסיון שצברה עם השנים, תחוו חוויה מגבשת ומעצימה בנושאים השונים , שתלך יחד אתכם לאחר מסיבת הרווקת וימי הכיף השונים, בתחומי החיים השונים שלכם ולנצל הכלים שקיבלתם להתמודדות אישית בהווה ובעתיד.

 

ליאת יוגב