ליאת יוגב מיסטיקה - החלפת שם משפחה- שינוי שם משפחה


שם המשפחה מטרתו להצביע על הקבוצה אליה משתייך האדם.

לבחירת שם המשפחה משמעות רבה על חייו של אדם וגורלו, שינוי שם משפחה יכול להוביל לשינויים שישפיעו רבות על המפה הנומרולוגית של הבן אדם ויסייעו לו לשקף את המצב הקיים,  וכמובן לצפות את העתיד, כל אלו יוכלו לעזור לבן אדם לקבל החלטות חשובות בחייו.

 

אז למה בעצם להחליף את שם המשפחה?

בשביל לענות על השאלה אנו צריכים לחזור לנקודות ההתחלה: כאשר בני זוג מתחתנים ונשבעים אמונים אחד לשני, מתווסף לנשים שם משפחה חדש כחלק מההגדרה החדשה שניתנה להם "כזוג" . רוב הנשים לא באמת בודקות או יודעות כיצד שם המשפחה החדש שהתווסף להן יכול להשפיע על גורלן ומה הם אותם ההשלכות, ובאמת לשם המשפחה החדש משמעות גדולה, הוא יכול להשפיע לטובה או לרעה על הגורל בו הן יחיו לאחר הנישואין.

 

כיצד משנים את שם המשפחה?

 

לשמות ולערכים הנומרולוגיים יש משמעות רבה, שינוי שם המשפחה מתבצע על ידי ניתוח מפה נומרולוגית  הבוחנת את הכישורים השונים והצרכים של האדם לדוגמא: יכולות, כיוון מקצועי, זוגיות נוכחית או עתידית וחברתית שלך, הנעשה לפי השם המלא הראשון שאיתו נולדים ותאריך הלידה.

 

מה הדבר הנכון לעשות כאשר שוקלים לעשות החלפת שם משפחה בישראל?

 

מומלץ לבחון מחדש לאחר החתונה, את המפה הנומרולוגית ולראות מה בעצם השתנה בעקבות השם המלא החדש, האם השם משפחה החדש מטיב איתנו, או אולי יכול דווקא לגרם לפעולה הפוכה ולהזיק לנו?, בנוסף הדבר הנכון באמת לעשות הוא לשמור על שם המשפחה המקורי או להוסיף את שם המשפחה של הבעל לשם המשפחה הקיים.

לקבלת מידע נוסף על החלפת שם משפחה התקשרו כעת או השאירו הודעה וליאת תחזור אליכם.

  


 

 

ליאת יוגב