ליאת יוגב – ערבי גיבוש – ערבי גיבוש לחברות


במהלך הערב נתייחס למספר נושאים מרתקים:

 

אסטרולוגיה- נשוחח יחדיו על אסטרולוגיה ככלי להצגת תמונה כוללת של אישיותנו, תכונותינו, כישרונותינו כמו גם חיזוי העתיד. נלמד להכיר את אופי המזלות, אנו פועלים בהתאם לו.

כף יד-  אנו נראה כיצד נוכל לגלות פרטים על  אופיו או עתידו של האדם, דרך התעמקות במאפייני כף ,ולנתח את החולשות והקשיים שלנו .

נומרולוגיה- נבין את ההתנהלות שלנו בתחומי החיים השונים, אהבה, קרירה, הגשמה עצמית , ונקבל כלים להתמודדות אישית בהווה ובעתיד.

תמציות פרחי באך- נכיר את תכונות הפרחים השונים ואת הקשר שלהם למצב במנטאלי והרגשי בו אנו נמצאים, ונבין איזה מהתמציות  היא המתאימה לנו ותסייע לנו בתקופה זו בחיינו.

גוף נפש והקשר שביניהם- הגוף והנפש נמצאים באינטראקציה יומיומית, אנו נבין את הקשרים בין השניים, ומהו המקור הנפשי לבעיות הגופניות שלנו.

קלפים- נשתמש בקלפים שונים: קלפי טארוט, אינדיאני, קלפי תמציות-באך, שיעזור לנו להבין את המצבים הרגשיים בהם אנו נמצאים וללמוד על עצמנו קצת יותר לעומק.

 

 

אז מי אני?

שמי ליאת יוגב מרצה ויועצת למודעות במשך 20 שנה.

אני מזמינה אתכם להכיר ולחוות עולם שלם דרך ערבי גיבוש לחברות ולאנשים פרטיים, לחוות ערב מעצים בנושאי מיסטיקה שונים, זו ההזדמנות שלכם לחוות חוויה בלתי נשכחת, מגבשת ומעצימה בתחומי החיים השונים שלכם ולנצל הכלים להתמודדות אישית בהווה ובעתיד כאחד.

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב