ליאת יוגב- קורס כירולוגיה


מנחת קורס הכירולוגיה -

 

קורס כירולוגיה מועבר על ידי ליאת יוגב מרצה, מייעצת ומלמדת בתחומי הנומרולוגיה ,אסטרולוגיה ,כף-יד , קלפים (אינדיאנים,טארוט, קלפי באך)  מזה 22 שנים. כף היד מהווה מראה לקשרי גוף נפש, ודרכה נבחן יחד את הנטיות והכישרונות הטבעיים, החולשות והקשיים שלנו.

 

התכנים במסגרת קורס כירולוגיה יכללו בין היתר:

 

כירולוגיה מהי- או בשמה השני קריאה בכף יד, היא שיטה פסאודו- מדעית אשר דרכה אפשר לגלות פרטים על האופי והעתיד של כל בן אדם לפי התעמקות במאפייני כף היד. 

ארבעת הקווים המרכזיים- כף היד הפנימית מורכבת מקווים, קווים אלו מייצגים תמונה שלמה על חיינו, וכוללים את קו הלב, קו הראש, קו החיים וקו הגורל.

השפעת כף יד על תחומי החיים שלנו- תחומים בהם אנו מרגישים צורך לשאול שאלות ולגשר על חוסר הוודאות שאופפת אותנו ביומיום למשל בתחום האהבה, קריירה, בריאות ועוד.

מימוש והגשמה עצמית- היד מלמד אותנו עד כמה אנו מממשים או חוסמים את הפוטנציאל האישי שלנו. הרי כף היד מהווה מראה לקשרי גוף נפש, ומספרת לנו סיפור שלם אודותינו.

 

המטרה של קורס כירולוגיה בישראל:

 

המטרה הינה לאפשר למשתתפים  להיחשף דרך הקורס להבנה עמוקה בצורתן ואופיין של כף היד ,לתת פתח אל עולם הטומן בחובו מיקרוקוסמוס של החיים, עולם והזדמנות לקחת זמן קצת לעצמכם, להתבונן ולגלות מי אתם ,ומה אתם רוצים ויכולים להיות.

למדו עוד על קורס כירולוגיה – אשמח לענות על כל שאלה שיש לכם בטלפון או במייל.

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב