ליאת יוגב - סדנאות גוף ונפש


מה מציעות סדנאות גוף ונפש?

 

הסבר מהו גוף נפש-  במהלך הסדנא נבין כי גוף נפש מהווים יחידה אחת שלמה, ומערכת סיסטמתית מורכבת המסוגל לשמור מידע. מה שאנחנו מרגישים וחושבים משפיע על גופנו כמו על מתח השרירים, קצב הלב, הנשימה , או כפי שאבי הפסיכותרפיה וילהם רייך  אמר: "רגשות מודחקים מתהווים למתח בשרירים ויוצרים שריון”.

 

 

הבנה מהי הרמוניה נכונה בין הגוף והנפש- הגוף והנפש נמצאים באינטראקציה יומיומית. גופנו הוא המראה של המתרחש בנפשנו. באמצעות סדנאות גוף ונפש נלמד כיצד להגיע למצב של הרמוניה בין הגוף והנפש, על ידי כוחות הריפוי המצויים בכל אחד ואחת מאתנו. ולהביא להקלה בכאבים ומתח גופני, שיפור במצבי רוח, מערכות היחסים בעבודה ובבית, ואף שיפור בריכוז.

 

 

התמודדות עם לחצים ומתח- במהלך הסדנא אנו נבין מאיפה נובע המתח אותו אנו חווים, מה הם הגורמים הבסיסים של לחץ, כיצד יש לנהל את הלחץ ודווקא לרתום אותו לטובת חיינו האישיים, והמקצועיים. אנו נבין כיצד נוכל להפחית אותם ולהירגע גם ברגעים מורכבים יותר בחיינו על ידי חיבור למודעות הפנימית.

 

מה נקבל בסדנאת גוף ונפש ?

 

נקבל כלים מקצועיים לחיים- בסדנה נוכל להבין את הקשר בין גוף ונפש, כמו גם את מקורן הנפשי של הבעיות הגופניות שלנו. במהלך הסדנה יינתנו כלים להתמודדות והפחתת תחושת הסטרס ולמניעת הצטברות מתח בגוף על ידי איזון ויצירת שקט פנימי.

המנחה:

ליאת יוגב, מרצה ויועצת למודעות מזה 22 שנה, כחלק מפעולותיה כמרצה, היא מעבירה סדנאות חווייתיות ומרתקות גם בתחום הגוף והנפש, ומעניקה לכם את ההזדמנות להתבונן בחייכם ולהבין מי אתם ומה אתם רוצים ויכולים להיות.

 

  


 

 

ליאת יוגב