סדנאות פרחי באך


מה נלמד בסדנאות פרחי באך:

סוד הריפוי של באך -נלמד על גילויו גילה ד''ר אדוארד באך באנגליה, בשנת – 1930 אודות התמציות שמורכבות מאוסף של 38 פרחים שונים בטבע .מהו סוד הריפוי על פי באך, שמאחוריו עומדת ההבנה כי תהליך הריפוי תלוי בשינוי ברובד הרוחני ואינו כבול לרובד הפיזי.

 

אודות תמציות פרחי באך- התמציות שמורכבות ממים ,סופחים וסופגים את הריכוז והמיצוי של סגולות הריפוי מהפרח אל גופנו שמשמש כלי להעברת נוזל הפרחים בתוצרת תנודות (ויברציות אנרגטיות) אל הנפש. הנפש קולטת תנודות אלו ומעבירה את אותם המסרים לבריאות הגוף .אנו נבין מהו המצב הנכון של הרמוניה בין הגוף לנפש.

הבנת היכולות הטיפוליות פרחי באך 

היכלות הטיפולית - נבין את היכולת הטיפולית של פרחי הצמחים ,שכוללים תמציות שונות אשר מהוות בסיס לריפוי במצבים נפשיים, ויקלו במצבים של חרדה, צער עמוק או כעסים ומצד שני כיצד התמציות מגבירות את הביטחון והשמחה בחייו של האדם, לכדי שינוי נקודת מבט שלילית לחיובית. נלמד כיצד אנשים שהשתמשו בפרחי באך מעידים באמת על הפחתה משמעותית בהתמודדויות עם מצבים אלו, ואיך תמציות פרחי באך מסייעות.

 

למי מתאים סדנאות פרחי בך וכדומה:

סדנאות פרחי באך מיועדות  לכל אחד אשר רוצה להכיר מקרוב את העולם המופלא והכוח שמסתתר מאחורי אותם התמציות הטבעיות המופקות מפרחים. סדנאות אלו מועברות באופן חוויתי ,ויסייעו לכם על ידי הידע, הכלים והמיומנויות שתרכשו לאיזון רגשי ולבנה מהי התמצית שתעזור לנו לכם בתקופה זו בחייכם.

אתם יכולים לשאול אותי כל שאלה בנוגע אל סדנאות פרחי בך ועל הסגולות בכללי של פרחי בך – אני זמינה בכל ימות השבוע במשך היום.

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב