ליאת יוגב - טיפול בתמציות פרחי באך


מה הן תמציות פרחי באך?

תמציות באך אלו תמציות המורכבות מאוסף של 38 פרחים שונים בטבע ,אותם גילה ד''ר אדוארד באך באנגליה, בשנת - 1930. הוא הבין את היכולת הטיפולית של פרחי הצמחים ,שכללו תמציות שונות אשר היוו בסיס לריפוי במצבים נפשיים.

סוד הריפוי על פי באך טמון על ההבנה כי תהליך הריפוי תלוי בשינוי ברובד הרוחני ואינו כבול לרובד הפיזי.

האם כל אחד יכול להשתמש בתמצית?

פרחי באך הן בעצם תמציות טבעיות המופקות מפרחים, כל אחד יכול להשתמש בתמציות פרחי באך, לכל גיל ומסייעות לאיזון הרגשי. לפרחי באך אין תופעות לוואי , הן אינן ממכרות ובטוחות לשימוש לכל אדם ,והשפעתן ארוכת טווח.

אנשים שהשתמשו בפרחי באך מעידים על הפחתה משמעותית בהתמודדות עם מצבי חרדה, לחץ, מתח וטראומה שונים.

 

האם טיפול בתמציות פרחי בך יעזור לנו באמת?

התמציות מורכבות ממים שסופחים וסופגים את הריכוז והמיצוי של סגולות הריפוי מהפרח אל גופנו שמשמש כלי להעברת נוזל הפרחים בתוצרת תנודות (ויברציות אנרגטיות) אל הנפש. הנפש קולטת תנודות אלו ומעבירה את אותם המסרים לבריאות הגוף, ומביאה למצב של הרמוניה בין הגוף לנפש.

 

טיפול בתמציות פרחי בך יגביר מודעות האדם לעצמו ולמקומו ביחסיו עם אנשים סביבו, משפחתו, עבודתו ועוד. תמציות פרחי באך מסייעות אף לשינוי נקודת מבט שלילית לחיובית, מפחיתה את הדאגה והעצב ומגבירה את הביטחון והשמחה בחייו של האדם.

.

אצל ליאת יוגב תוכל לקבל טיפול בתמציות פרחי בך  שיעזרו לך במצבי לחץ, חרדה, דאגה, כעס, פחד, חוסר בטחון עצמי, דמוי עצמי נמוך ועוד, וליצור הקלה ושיפור במצבים השונים אותם אתה חווה.

 

לעוד מידע על טיפול בתמציות פרחי בך התקשרו אל ליאת כבר עכשיו.

  


 

 

ליאת יוגב