ליאת יוגב – סדנאות אסטרולוגיה –אסטרולוגיה


קצת על סדנאות אסטרולוגיה:

 

סדנאות האסטרולוגיה מיועדות  לכל אחד אשר רוצה להכיר מקרוב את העולם המופלא של האסטרולוגיה הן לצורך חיזוי העתיד והן לצורך ניתוח אישיותי . סדנאות מרתקות אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ויכירו לכם את כל הסודות העומדים מאחורי עולם מרתק זה, כולל אופי המזלות באהבה, ואיך כל אחד מאתנו פועל בהתאם לו .

 

על מה נדבר במסגרת סדנאות אסטרולוגיה ?

 

מהי אסטרולוגיה: נבין מה עומד מאחורי השיטה העתיקה אסטרולוגיה - אסטרו-כוכב, לוגוס-תורה, ומה עומד מאחורי מערכת האמונות שלה שטוענת כי יש קשר והשפעה בין תופעות אסטרונומיות כמו מיקום הכוכבים, לבין אירועים ומאורעות בחיי האנושות גם בחיינו הפרטיים

חיזוי העתיד: נלמד לזהות ולאבחן את אירועי העבר, ההווה, וחיזוי העתיד על ידי קריאת מפות והבנת האדם על פי אירועים וזיהוי נקודות המפנה בחייו.. אנו נבין כיצד על פי האסטרולוגיה נקבע מהלך חייו של האדם.

 

גלגל המזלות: גלגל המזלות הוא אחד המרכיבים העיקריים באסטרולוגיה וכלל 12 מזלות. בסדנא נכיר את אופי המזלות וכיצד כל אחד מאתנו פעול בהתאם לו.

 

הכירו את מנחת סדנאות האסטרולוגיה:

 

סדנאות אסטרולוגיה מועברות על ידי ליאת יוגב, מרצה, מייעצת ומלמדת בתחום האסטרולוגיה מזה 22 שנים. יחד  נכיר לעומק ונגלה את הסודות הכמוסים של תחום זה, נרכוש כלים לפיתוח מפה אסטרולוגית, ונוכל להציג תמונה כוללת של אישיותנו, תכונותינו, כישרונותינו כמו גם חיזוי העתיד.

שאלו אותי כל שאלה בנוגע אל סדנאות אסטרולוגיה באתר שלי, ניתן להשיג אותי בטלפון או בעזרת טופס יצירת הקשר.

 

 

 

  


 

 

ליאת יוגב