גיל הגורל ומשמועות


 

כאשר נחבר את תאריך הלידה שלנו , יום חודש ושנתון , נקבל תוצאה הנקראת גיל גורל ,לדוגמא- אם ניקח התאריך ה-7.7.1957 נחבר את סה"כ המספרים המתקבלים ונקבל את גיל 36 .זהו גיל שבו אנחנו מבינים לעומק ולרוחב את מי שאנחנו , הדברים הטובים , החסימות הפחדים והבעיות,  בגיל זה אנחנו מבינים איזה חיים יש לנו ? החברים, הילדים, כל מה שיש לנו בעולם .
מה אנחנו יכולים או לא יכולים לעשות בתוך העולם הזה .
זהו גיל, שבו אנחנו מבינים אחרת הדברים .והשאלה הנשאלת היא – לאיפה אנחנו יכולים לקחת את החיים מאותו מקום , גם אם קיים קושי ,
|גיל הגורל מתאפיין, ברצון לסגור דברים ולהתחיל דברים חדשים . ברוב המקרים נוכל לראות בתקופה זו, סיומים , פרידות וכמו כן , עזיבה של דברים !
אפשרי גם איזה אירוע פנימי , כמו הבנה מאד פנימית של עצמנו !!אם ניקח את תאריך הלידה של אייל ונחבר את מרכיביו השונים 26.10.1960 36=10+26 ,כאשר 1960=16 - נקבל תוצאה שהיא – גיל 52אייל הגיע אלי לפני כחודשיים, בסמוך ליום הולדתו ה-53 ורצה לדעת, האם נכון לו לעזוב את מקום עבודתו הנוכחי , בו עובד במהלך ה-5 שנים האחרונות , כאשר התקופה שקדמה למציאת העבודה הנוכחית , אייל היה בתקופה של אבטלה , במשך כשנה , חשוב לציין שהוא נשוי ואב ל-3 ילדים , אם כך , תקופת האבטלה נכפתה עליו ועל המשפחה , כמו גם נחוותה כתקופה טראומתית בהחלט ולכן כל שינוי מבחינתו, נעשה בזהירות מירבית .
חשוב לציין , ששנה וחצי קודם לכן עמדה בפניו אופציה לשנות מקום עבודה , אך בבדיקה שערכתי בעבורו , התברר "שעדיף עבורו להשאר בעבודה הנוכחית" ..הפעם כשפנה אלי ליעוץ , הדבר הראשון שעמד לנגד עיני , זוהי העובדה שנמצא במעברים שבין גיל 52ל-53 , שזהו גם גיל הגורל שלו , בשנה אישית 5 , שנה של צורך מאד גדול לערוך שינויים !!!כפי שציינתי גיל 52 במקרה של אייל , נחשב כגיל של סיומים , פרידות , עזיבה !
ובגיל 53 – להגיע למשהו שהוא משאת נפש , משהו שייחל לו לאורך השנים . ואכן , אייל התקבל לעבודה חדשה , שנראית כמאד מבטיחה !אשתו מעידה על כך, שהשמחה חזרה לבית , היא והילדים מרגישים באוירה החיובית המורגשת בבית בזכות המעברים של אייל ,שגורם לכולם להרגיש אושר ושמחה .
לאורך השנים ראיתי, שכשאנשים מגיעים לגיל הגורל שלהם , הם עוזבים , מסיימים , נפרדים , אפשרי סיום עבודה, כמו גם , סיום קשר , סיום של תקופת הרווקות , כשאז מתחתנים , עזיבה של התקופה ללא ילדים ואז נולד תינוק , שינוי מקום מגורים .
כל סוג של מציאות שכזו , עשויה לקרות בגיל הגורל ,כמו כן , חשוב לציין שב-90% מהמקרים האירועים שקורים הם לטובה , בסופו של דבר .
גם אם האדם פוטר בתקופה שכזו , לאחר מכן , מצא את תפקידו החדש , שיוכל לציין , שכמו משאת נפש בעבורו . גיל הגורל שלי הוא 36 , בגיל זה עזבתי סופית את תחום ההוראה והכרתי את המורה שלי , שבזכותו אני במקצוע הנפלא , שעוסקת בו באהבה ענקית !!!
הסיפור על אייל , שבתקופה זו נמצא בסוף תקופת עבודתו , במקום בו עובד לאורך 5 השנים האחרונות ומתחיל דרך חדשה ,הנראית כמשהו שציפה לו לאורך זמן רב .
עובדה לא פחות מעניינת היא , שאשתו נולדה ב-28.3.1963 , כאשר נחבר את כל מספרי תאריך הלידה שלה , נווכח , שגם היא נמצאת בגיל הגורל שלה , גיל 49-50  , החוויה שלפיה האושר חזר לבית , חוויה שמוכיחה בפני עצמה את המשמעות של גיל הגורל עבור שני בני הזוג !
אם כך , חברו יום חודש ושנתון ותגלו את גיל הגורל שלכם , תבחנו מה קרה באותו גיל ,במידה ולא גיליתם , ניתן לומר שמפספסים ההזדמנות .  
כותבת המאמר – ליאת יוגב – נומרולוגית ,אסטרולוגית, כירולוגית ומייעצת באמצעות קלפים . בתכניתי לפתוח קבוצת לימוד בנומרולוגיה , בביתי שברעננה .052-3431920      


 

 

ליאת יוגב