בחירת מועד לחתונה


 

עופר , בחור בן 35 , החליט להתחתן לאחר שהכיר את בת הזוג שלו כשנתיים , לזמן בחירת תאריך החתונה קיימת משמעות רבה , על פי , זמן החתונה ניתן לדעת איך כל אחד מבני הזוג יחווה את נישואיו . מכאן שכשפנו אלי בחנתי לעומק , איזה מהתאריכים שהציעו יכול להיות כאופציה הטובה ביותר .

מדובר בבחור שנולד ב-25.3 ומכאן בשנת 2013 נמצא בשנה אישית 16/7 ,(שנה אישית- נמדדת מיום הולדת עד יום ההולדת הבאה), כאשר בשנה 16/7 נכון לעשות חשבון נפש , שנה הטובה ללימודים , כמו גם "לנסוע לאי בודד" כאשר מתחתנים בשנה שכזו , חשוב ליצור סוג של הפרדה ופרטיות במידה כזו או אחרת .

אם כך , חשוב לבחון את השנה האישית , החודש האישי והיום האישי , מאחר ועופר בחר להינשא בשנה 7 , חשוב לבחור חודש אישי 6 , המייצג יותר את הצד של האהבה .

הרמוניה , לכן חודש אוגוסט יכול היה להוות כזמן טוב יותר , זאת מאחר שאם נוסיף לשנה 7 , בה החליט להתחתן את חודש אוגוסט =8 נקבל ביחד – 6 .

אלא שהבחור / הזוג , התעקש על חתונה בחדש ספטמבר , אם כך ,התקבלה שנה אישית 7 +חדש ספטמבר -9 = חדש אישי 7 , יום החתונה היה ב-16.9 , כלומר כשנחבר את החודש האישי +16/7 , נקבל יום אישי 5 , 7 החודש+7 היום =5. כלומר שנה 7 חודש 7 יום אישי 5 . חודש וחצי לאחר מועד החתונה ,

שוחחתי עם אמא של החתן , כידידה לאורך שנים רבות , והתברר , שהזוג חי בדירת שני חדרים , אמא של הכלה קיבלה אירוע מוחי ונמצאת בדירתם של בני הזוג , כשמאז האירוע מי שמטפל בה במסירות , זהו החתן עופר , שעובד מהבית ולכן "מוכן" להיות בשבילה . כמו כן מתברר , שהם מאפשרים לאמא לישון במיטה של בני הזוג עם הכלה ולחתן נשאר לישון במזרון נפרד . מה שאומר , שכבר בתחילת הקשר בשנה 7 נוצרת "הפרדה" מסויימת , כשהיום האישי הינו 5 , בצירוף 5 עם 7 נוצרת מציאות של איבוד שליטה , המון בלבול ,

כמו גם , סביר להניח כעסים עצורים , שלא בדיוק הוזכרו , אך ללא ספק קיימים ...

זהו בדיוק משמעות הצירוף 5 – 7 משהו שיוצר כפי שציינתי המון בלבול , אירועים מאבדי שליטה !!

מציאות המפרידה את בני הזוג האחד מהשני נוכל לומר שיכול היה לקרות גם בשנה 6 חדש 3 וכדו, ובכל זאת, האם נוכל להתעלם מהקשר בין השנה החודש והיום, כמו גם המצב שנוצר לבני הזוג ??

מכאן , שחשוב לדעת ולהתייעץ על בחירת זמן נכון לחתונה , כדי לראות איך יתנהלו החיים המשותפים של כל אחד מבני הזוג .  

ליאת יוגב 052-3431920


 

 

ליאת יוגב