שפת האור


 

בזמן קצר יחסית ניתן לעזור לאנשים ולשנות מציאות, זאת בעזרת ידע עתיק שמקורו  בבני המאיה של אמריקה העתיקה !! מדובר על רצף צורות גיאומטריות,  המשולבות בצבעי הבריאה- ובעזרתן ניתן לשנות מציאות שלמה !!!  
לשיטה עתיקה זו, נחשפתי בקיץ 2014 על ידי חברתי הטובה, ענת. היא סיפרה לי על רעיון, לפיו באמצעות בניה של "גריד" – מבנה של צורות וצבעים,
כנאמר,  ניתן לשנות מציאות ,מיד הרמתי גבה.. זה היה נשמע תמוה מאוד.. ובכל זאת, מצבי המשפחתי המורכב באותה התקופה, הוביל אותי למסקנה שאין לי מה להפסיד! אמרתי לעצמי- "בואי ננסה.. מקסימום לא יקרה כלום".
באותה התקופה למעשה, היה לי קצר במערכת היחסים עם בתי.. והיה לי חשוב מאוד לנסות ולחזור להיות איתה בקשר.
בעצתה של חברתי ענת, הורכב לי "גריד" לשיפור היחסים עם בתי. 
חייבת להודות שבתחילה הריאקיציה שנוצרה כתוצאה מאותו גריד , היתה נתק מוחלט ביני לבין ביתי ...עד כדי שעזבה הבית ולא דיברה איתי , במשך כ-3 שבועות!
ואז חל המפנה שלפיו לאט לאט נוצר חיבור מחודש ביני לבינה , עד למצב שבו כיום אנחנו ביחסים נפלאים !כתוצאה מהמקרה, פניתי ללמוד קורס ב"שפת האור 1+ 2" ומאז אני חייבת להודות, אנירואה תוצאות מדהימות!!
כך,  מצבים מורכבים של איזון רגשי , מציאת עבודה ,שיפור מצבם החברתי של אנשים ,נושאי זוגיות ושיפור מערכות יחסים, יכולים להיפטר ללא התערבות קיצונית !
קיימים אף גרידים לשפע, אשר גורמים לעליה בהכנסות ופרנסה טובה יותר .
כך, בחור שלא עבד מספר חודשים , כתוצאה מבנית הגריד התחיל קורס מטעם משרד העבודה לקידום מצבו המקצועי ..
או טלי , בחורה רווקה בת 35 , מעידה שמאז הגריד , נוצר לה קשר עם בחור ולפי דבריה "זהו הקשר הטוב ביותר שהיה לה מאז ומתמיד" קשר יציב ובטוח!..
דוגמה נוספת להצלחת הגריד- לפני כחודש וחצי, חברה מהצפון סיפרה לי בטלפון כי פנתה לקבל עזרה נפשית, על מנת לאזן את מצבה הרגשי. הצעתי את עזרתי בבניית גריד מתאים ואכן ,שבועיים לאחר מכן , העידה חברתי , שחל שינוי מפתיע במצבה עד כדי תדהמה למה חוותה קודם לכן , לעומת מצבה כיום שבו מרגישה אושר שמחה ואיזון רב ! 
אתי אמא של מאיה ורעות, חוותה סיטואציה ובה שתי בנותיה לא דיברו ביניהן מתקופת חג השבועות! כחצי שנה , היא טענה שהבת הגדולה מבין השתיים חווה התנשאות מצד אחותה הצעירה ומשום כך לא רוצה איתה כל קשר .
כל נסיונותיה של האם לאחד בין השתיים – לא הועילו , בניית הגריד נעשתה בידיעת הבת הצעירה, שמאד רצתה הקשר עם אחותה והתוצאה שבחודש וחצי האחרון חזרו השתיים לקשר נפלא , כפי שהיה ביניהן בעבר .  אין ספק , שהרעיון של בניית גרידים , הינו רעיון מדהים , שעדיין בוחנת אותו, עד כמה ניתן לעזור לאנשים ולשנות מציאות , בעיקר בכל הקשור בנושאי בריאות .
לאחרונה , עשיתי גריד למי מלקוחותי הסובלת ממחלת הפיברומיאליגיה , שטענה שלא יכולה לדרוך על הרגליים , שבועיים לאחר עשיית הגריד , חזרה לספר שבאירוע שנכחה בו הצליחה לרקוד במהלך שעה שלמה , דבר שלא התאפשר לאורך זמן רב קודם לכן .
מאחר ובבניית גריד יש להגדיר , תאריך יעד לשיפור הנושא המדובר , עדיין לא יכולה לדעת התוצאות כולן . זאת בשל העובדה שבניתי גרידים ותאריך היעד שלהם הוא לפברואר מרץ וכדו.
משום כך , אבחן את התוצאות במהלך החודשים הקרובים , אך בודאי שאוכל להעיד שקיימים נושאים ,שאין ספק , שעשיית הגריד בהחלט הוכיח עצמו .גילוי שיטת האור פשוט שינתה עבורי מציאות !! בשל העובדה שלאורך שנים יכולתי לומר לאנשים באמצעות האסטרולוגיה ,נומרולוגיה וקלפים , מה צופן להם העתיד ולקראת מה הם הולכים  , בשלב זה ובזכות תורת שפת האור , אני מצליחה לשנות המציאות בכל תחומי החיים .
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולהתנסות בשיטה ייחודית, אשר יכולה לשפר לכם את איכות החיים, כמעט בכל קנה מידה ! 

 


 

 

ליאת יוגב